NHL.cz na Facebooku

Zájem o Zachu má třeba Colorado a Philadelphia

17. června 2015, 18:30

David Zlomek

O Pavla Zachu je velký zájem. Podle nhl.com bude draftován na osmém místě, to je velice slušné, co myslíte? V takovém případě by ho bral Columbus Blue Jackets, jenže velký zájem o Zachu má Philadelphia, která bere pozici před Columbusem. Podle webu draftsite.com půjde bývalý Liberečák na řadu jako desátý, to by ho bralo Colorado. To má zájem také.

Podle stránky philly.com mají Flyers enormní zájem nejen o Zachu, ale také o brankáře Daniela Vladaře. Zacha na buffalském scouting combine mluvil s 24 týmy, i s Flyers. „Myslím, že to bylo vážně dobré,“ řekl na adresu interview se zástupci Letců. „Byl jsem velkým fanouškem Philadelphie, když tu hrál Jaromír Jágr, protože když jsem vyrůstal, byl mým velkým idolem,“ udělal si u Flyers oko Zacha.

Pavel Zacha má na oficiálních webových stránkách National Hockey League svůj profil, ve kterém má uvedeno, že jeho oblíbeným týmem je Chicago Blackhawks. Sen se mu vstoupením do NHL určitě splní, ale tenhle asi ne.

Další organizací, která má zájem o Zachovy služby, je Colorado Avalanche. Novináři z tammního prostředí píší, že ho chtějí na klasickou pozici deset, to znamená rozehrávač. Ještě před scouting combine Zacha poskytl rozhovor eurolanche.com, ve kterém na otázku, jestli s někým z organizace mluvil napřímo, odpověděl: „Napřímo ne. Mluvili o mně s mým agentem a ten mi řekl, že o mě mají velký zájem. Na scouting combine s nimi půjdu na večeři. Agent mi řekl, že o mně hodně mluvili,“ potvrdil velký zájem Lavin Zacha.

 

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.

'];