NHL.cz na Facebooku

Jake Virtanen opět na trhu? Zájem má Boston

12. února 18:08

Jakub Hromada

Není to dávno, co se celým internetem šířily spekulace, které hlásaly jisté pochyby o setrvání Virtanena ve Vancouveru. Sezóna se rozjela a možnosti výměny utichly. Nicméně spojení Jake Virtanen a odchod z Canucks je podle Eliotta Friedmana ze Sportsnet opět relevantní.

To díky každotýdennímu vydání 31 Thoughts, které vychází každé pondělí na webu sportnet.ca. Obsahuje interní informace z klubů NHL, které publikuje Eliotte Friedman. Jednou z nich byla také ta o zájmu Bostonu o Jakea Virtanena.

O jeho služby stálo hned několik klubů před začátkem sezóny. Tehdy Virtanen čekal na novou smlouvu a jelikož se vyjednávání s Kosatkami táhlo déle, než se čekalo, Jim Benning údajně začal rozšiřovat své obzory a nabízel mladého Kanaďana všude možně. 

Výsledkem ale nakonec přeci jen bylo prodloužení kontraktu o další dva roky. Ročně si během této smlouvy přijde Virtanen na 2,55 miliónu dolarů.

Calgary, Montreal či St. Louis byly mezi několika týmy, které o útočníka stály. Nyní padlo jen jedno jméno.

Boston Bruins.

A nabízí se jedna konkrétní protihodnota. Tou by mohl být Jake DeBrusk, jenž měl rovněž problémy při vyjednávání nového kontraktu. I on se ale nakonec domluvil na dvouleté smlouvě.

Údajné nesympatie se svým klubem aktuálně projevuje také Sam Bennett v Calgary, Victor Mete v Montrealu či Vince Dunn v St. Louis.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.

'];