Vychutnejte si letošní MS na Slovensku přímo na stadionu!

20. března 0:00

Redakce NHL.CZ

Pošlete televizi k ledu. Vyhrajte dva lístky na zápas českého nároďáku a užijte si Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2019 na Slovensku hezky z tribuny. Stačí si vychutnat jeden ze soutěžních produktů a sladké vítězství může být vaše.

Nestihli jste si včas koupit lístky na letošní mistrovství světa na Slovensku? Máme skvělou zprávu! Partnerem šampionátu se stala společnost Mondelez Czech Republic s.r.o., která dává do hry rovných 18 lupenů na zápasy českého národního týmu. Takže si můžete smlsnout hned dvakrát. Jednou na oblíbených dobrotách, jako jsou Halls, Figaro, TUC, Fidorky, Tatranky, Miňonky nebo 3BIT. A podruhé na hokeji našich borců.

Soutěžit můžete až do 15. dubna 2019 a je to stejně jednoduché, jako rozbalit sušenky. Vlastně si stačí trochu dopřát. Koupíte jakékoliv balení Halls, Figaro, TUC, Fidorek, Tatranek, Miňonek nebo 3BIT. Pochutnáte si. A na webu mistrovstvichuti.cz pak zadáte datum a čas nákupu z účtenky. Hotovo. Už jenom chvíli počkáte na střídačce, jestli vás vylosují.

Šance máte slušné – každých deset dní se losují tři šťastní výherci. Ti dostanou dva lístky na jeden ze zápasů našich hokejistů. Protože fandit ve dvou je vždycky lepší. A to není všechno! Navíc si ještě můžete tipnout výsledek zápasu Česko – Švýcarsko a soutěžit o pořádný balík. Samozřejmě cukrovinek a pečených produktů.

Ať už to dopadne jakkoliv, ručíme za to, že tohle bude to nejsladší mistrovství světa. Nebo nejslanější. Podle toho, co vám jede víc. Protože i kdyby to s těmi lístky nevyšlo, aspoň si pořádně pochutnáte. Takže do toho! Kdo nemlsá, není Čech!

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.