Tatar se dočkal prvního gólu v letošním play-off!

15. května 2018, 5:15

Jan Šlapáček

Útočník Tomáš Tatar nezažívá nejlepší období ve své kariéře. Slovenský hokejista nastoupil dnes v noci teprve ke svému pátému zápasu ve vyřazovacích bojích, ty ostatní strávil kvůli své nevýrazné formě pouze na tribuně. Po minulé absenci v sestavě se ale dočkal nasazení a okamžitě se odvděčil gólem, který pomohl Vegas k vítězství.

Tomáš Tatar (Vegas Golden Knights)

Pro slovenského útočníka to byl zároveň první bod v celém play-off, nicméně připsal si ho ve velmi důležité chvíli.

Golden Knights potřebovali po prvním zápase zabrat a právě gól Tomáše Tatara poslal nováčka soutěže v první třetině do vedení.

Shea Theodore našel sedmadvacetiletého rodáka z Ilavy u pravé tyčky, kterou nejprve střelou z první orazítkoval. Tatar ale pohotově získal kotouč zpátky a s určitou dávkou štěstí zasunul kotouč za brankovou čáru.

Přehled českých hráčů, kteří v noci nastoupili:

Winnipeg Jets - Vegas Golden Knights 1:3

Tomáš Nosek (VGK) - 0+0, 3 střely, čas na ledě 11:10 
Tomáš Tatar (VGK) - 1+0, 2 střely, čas na ledě 10:14

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.