Příklepy

Všechny příklepy

9.7.2020

Chris Pronger skončil ve vedení Floridy

Někdejší vynikající obránce Chris Pronger ukončil působení ve vedení Florida Panthers. V klubu byl dosud viceprezidentem a asistentem generálního manažera Dalea Tallona, Pronger zároveň pracoval pro NHL v oblasti bezpečnosti hráčů. Nyní se chce věnovat podnikání, s manželkou řídí firmu, která se stará o servis pro úspěšné obchodníky a sportovce.

Hlavním koučem New Jersey bude Ruff

Novým hlavním koučem New Jersey bude Lindy Ruff, informuje o tom nhl.com. Někdejší trenér Buffala či Dallasu nahradí u Devils kouče Alaina Nasreddineho, jenž převzal tým loni v prosinci po odvolání Johna Hynese. Generálním manažerem Ďáblů zůstává Tom Fitzgerald.

8.7.2020

Kolektivní smlouva na dobré cestě

Hráčská asociace NHLPA oznámila, že její Výkonný výbor schválil navrženou kolektivní smlouvu. Nyní proběhne plošné hlasování. Za dané situace lze jen těžko předpokládat, že by po dojednání a schválení zvolenými reprezentanty hráči návrh odmítli.

5.7.2020

Seabrook by se mohl vrátit do sestavy Chicaga

Kanadský obránce Brent Seabrook by se mohl vrátit do sestavy Chicaga, pokud dojde na obnovení sezony v NHL. Olympijský vítěz 2010 se na konci roku 2019 zranil a mimo hru měl být do konce ročníku. Nucená pauza vlivem koronaviru ovšem podle The Athletic umožnila, aby se zkušený bek uzdravil.

3.7.2020

Legendární Selänne slaví 50. narozeniny

Kulaté 50. narozeniny dnes slaví Teemu Selänne, Legendární finský útočník vyhrál v roce 2007 Stanley Cup a má doma čtyři olympijské medaile. NHL hrál v letech 1992 až 2014, nastupoval za Winnipeg, San Jose a Anaheim. Ve slavné lize absolvoval celkem 1451 utkání, vstřelil 684 gólů a nasbíral 773 nahrávek.

Trh s volnými hráči 1. listopadu

S ohledem na aktuální okolnosti se prodlužují platnosti hráčských smluv ze 30. června do 31. října. Trh s volnými hráči by se tedy měl tento rok otevřít 1. listopadu.

2.7.2020

Ve Washingtonu chtějí udržet Siegenthalera

Představitelé Washingtonu chtějí udržet Jonase Siegenthalera, švýcarskému obránci skončí po sezoně 2019-20 dvoucestná smlouva, díky níž pobíral v NHL 750 tisíc dolarů ročně. Klub je připraven jednat o novém kontraktu. „Dává mi to určitý klid," přiznal zadák, který v letošní NHL sehrál 64 utkání a zaznamenal 9 bodů.

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.