Příklepy

Všechny příklepy

26.7.2017

Univerzitní hvězda odmítla Colorado, Butcher bude volným hráčem

Druhý rok za sebou nepodepíše držitel Hobey Baker Award pro nejlepšího univerzitního hokejistu v USA nepodepíše s týmem, který jej draftoval. Obránce Will Butcher se nedohodl s Coloradem, které si jej vybralo v roce 2013, a 15. srpna se stane neomezeně volným hráčem. 

Veterán Streit podepsal s Montrealem

Mark Streit si našel nového zaměstnavatele. Švýcarský veterán podepsal roční smlouvu s Montrealem Canadiens a vydělá si 700 tisíc dolarů. Streit se tak vrací do týmu, který jej v roce 2004 draftoval a v jeho dresu strávil první tři roky své kariéry v NHL.

25.7.2017

Zibanejad k arbitráží nejde, Rangers kývl na pět let

K arbitrážnímu soudu švédský útočník Mika Zibanejad nakonec nepůjde. Zibanejad se několik málo hodin před jeho začátkem dohodl s newyorskými Rangers na nové pětileté smlouvě, který mu celkem vynese 26,75 milionů dolarů.

Brankář Hellebuyck se upsal Winnipegu na další rok

Americký brankář Connor Hellebuyck podepsal novou roční smlouvu s Winnipegem. V příští sezoně si přijde na 2,25 milionu dolarů. Účastník MS 2014, 2015 a 2017 v předchozí sezoně odchytal 56 zápasů, celkem má v NHL na kontě 82 startů. Ve sbírce má Hellebuyck bronz ze šampionátu v Praze a Ostravě a titul z univerzitní NCAA.

Predátor Watson podepsal novou tříletou smlouvu

Americký útočník Austin Watson podepsal s letošním finalistou Stanley Cupu novou smlouvu, s vedením Nashvillu se dohodl na tříletém pokračování. Šampión z MS hráčů do osmnácti let byl Predators před sedmi lety draftován už v prvním kole. V NHL sehrál 162 utkání, z toho 99 v povedené uplynulé sezoně, v níž nasbíral 26 bodů (9+17).

Islanders si pojistili Pelecha na další čtyři sezony

Kanadský obránce Adam Pelech si v Islanders vysloužil novou čtyřletou smlouvu, která mu přinese celkem 6,4 milionu dolarů. Bronzový medailista z MS do 18 let tak jistě rozšíří svou bilanci v NHL, v 53 utkáních nasbíral 12 bodů (3+9). Novou smlouvu podepsal také útočník Reid Boucher, který o rok prodloužil spolupráci s Vancouverem. V NHL sehrál 112 zápasů a zapsal v nich 37 bodů (17+20).

Lehner o rok prodloužil se Sabres

Švédský brankář Robin Lehner podepsal novou roční smlouvu s Buffalem. Lehner si díky novému kontraktu vydělá v sezoně 2017/18 čtyři miliony dolarů, na jejím konci se pak znovu stane omezeně volným hráčem.

RSS | Kontakt | Reklama - © Copyright: BPA sport marketing a.s. & eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.