Přehled Čechů: Skvělý Vrána. Český útočník vystřelil Caps důležité vítězství a přihodil další dvě asistence

6. května 2018, 7:12

Martin Zíta

Alex Ovečkin vede kotouč po pravém křídle, v blízkosti branky nestřílí, ale přihrává pod sebe. Kotouč nachází Jakub Vrána a Washigton vede 4:3. Jednogólový náskok už Caps nepustí, důležitou výhru naopak pojistí další dvě trefy.

Životní zápas českého mladíka. Jakub Vrána patřil mezi hlavní strůjce vítězství Washingtonu v pátém zápase semifinálové série Východní konference proti Pittsburghu Penguins.

Český útočník vstřelil branku na 4:3 z pohledu Caps, která nakonec rozhodla o vítězi. Kromě vítězné trefy si Vrána připsal ještě další dvě asistence.

Washington po pěti zápasech vede 3:2 a od postupu do konferenčního finále dělí Caps jediná výhra. Pro Ovečkinovu partu by to bylo vůbec poprvé od vstupu ruského fenoménu do ligy, co se dostala přes druhé kolo play-off.

Navíc proti Pittsburghu Sidneyho Crosbyho a Jevgenije Malkina, který tradičně hatil plány týmu z hlavního města Spojených států na boj o Stanley Cup.

Přehled českých hráčů, kteří v noci nastoupili:

Washington Capitals – Pittsburgh Penguins 6:3

Jakub Vrána (WSH) 1+2, 2 střely, čas na ledě 10:52 
Michal Kempný (WSH) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:45 
Dominik Simon (PIT) 0+0, 0 střel, čas na ledě 13:29

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.