Pastrňák útočí na osobní rekord, do cesty se mu zřejmě postaví Pavelec

16. prosince 2017, 17:25

Pavel Golasowski

Ondřej Pavelec zřejmě dostane zelenou, aby si Henrik Lundqvist mohl po souboji s LA odpočinout. Rangers čeká souboj s Bostonem, v jehož dresu řádí David Pastrňák, který bodoval už desetkrát v řadě.

20:00 Minnesota Wild – Edmonton Oilers

Tento zápas by mohl být pro českého fanouška zajímavý alespoň z toho pohledu, že se hraje v příjemných 20 hodin. Oba dva týmy se nachází na předposledním místě svých divizí, jenže situace Wild je mnohem lepší. Na čelo tabulky ztrácí pouhých sedm bodů, a to mají zápasy k dobru. To Olejáři, kteří byli pasováni na černého koně soutěže, se trápí a útěchou jim budiž produktivita Connora McDavida (39 bodů). 

23:00 Boston Bruins – New York Rangers

Nejzajímavější zápas ze sobotní nabídky pro nás v Česku může být utkání Bostonu Bruins a New Yorku Rangers. V dresu domácích totiž nastupuje momentálně nejžhavější česká akvizice v zámoří David Pastrňák, který bodoval již v deseti zápasech v řadě a v tomto utkání bude chtít tuto sérii prodloužit. Pokud by se to „Pastovi“ podařilo, vyrovnal by svůj osobní rekord z loňské sezóny.

To Rangers nastoupí již do druhého utkáni ani ne ve 24 hodinách a mohou být značně unavení. V posledním vzájemném klání uspěli Rangers a budou tedy usilovat, aby Medvědy porazili i podruhé v této sezóně.

V brance Rangers by se pak mohl objevit Ondřej Pavelec, vzhledem k startu Henrika Lundqvista v souboji s LA Kings.

 

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.