Jak trénovat v době nejistoty? NHL bez diváků si Hronek neumí představit

10. května 2020, 18:00

Radek Macháček

Obránce Filip Hronek si v letošní sezóně NHL užíval na ledě v dresu Detroitu pořádný prostor. Ve stále ještě nedohraném ročníku posbíral 65 startů, nastřílel devět gólů a přidal 22 asistencí.

V posledních pěti utkáních trávil na ledě přes 25 minut. Vynikající výkon!

Jeho Red Wings se ale vůbec nedařilo, postup do bojů o pohár nepřipadal v úvahu. Filip Hronek se tak těšil na mistrovství světa. Plány mu však překazila pandemie koronaviru.

Jak nyní trénuje na další pokračování NHL, které je zatím stále ve hvězdách a neví se, co přesně bude dál? Více v reportáži.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.