ICING TV: Play off NHL začíná. Kdo se utká s kým na Východě?

Je to tady. 82 zápasů základní části je za námi a začínají boje o Stanley Cup! Šestnáct týmů, z každé konference osm. Jen jeden se bude radovat z celkového vítězství. Pokračuje se dnes v noci!

Připravili jsme pro vás dvě obsáhlá videa, ve kterých představujeme jednotlivé dvojice, které se v prvním kole play off střetnou. Včera jsme se koukli na Západní konferenci, a tak je pro dnešní den na řadě preview ke konferenci Východní.

Tampa Bay v noci ztratila vedení a v prvním zápase tak prohrála s Columbusem. Naopak Islanders se díky Baileyho trefě v prodloužení mohli radovat z vítězství nad Tučňáky. Dnes v noci se pokračuje očekávaným duelem mezi Bostonem a Torontem, a také prvním zápasem mezi Washingtonem a Carolinou.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.