Gól dne: Náhoda nebo um? Van Riemsdyk se vytáhl nečekanou kličkou

11. ledna 5:38

Jan Šlapáček

V noci mnoho gólů nepadlo, tudíž se nejhezčí trefa vybírala poměrně snadno. Na pomyslném vrcholu se ocitl útočník Toronta James van Riemsdyk, který na brankovišti provedl krásnou kličkou a poslal puk za zaskočeného Craiga Andersona.

James van Riemsdyk (Toronto Maple Leafs)

Nenápadná akce Maple Leafs skončila velmi pohlednou brankou. Bozak z levého kruhu oslovil před brankou přesným pasem van Riemsdyka, který si kotouč v rychlosti zpracoval a okamžitě se pustil do kličky. Puk si elegantně podhodil pod nohou, obalamutil brankáře a v poklidu nasměroval puk do odkryté klece.

Van Riemsdyk byl po celý duel hodně aktivní a na branku Andersona vyslal hned jedenáct střeleckých pokusů. Tento krásný gól mu byl odměnou.


Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.