Gól dne: Matthewsova kouzelná střela

4. října 2018, 7:46

Jan Šlapáček

Úvodní noc nového ročníku přinesla kromě zajímavých zápasů i krásné góly. Mezi tři nejlepší se dostaly přesné zásahy Austona Matthewse, Alexandra Ovečkina a Tomáše Hertla.

Auston Matthews (Toronto Maple Leafs)

Nová pozice na přesilové hře přinesla úspěch. Auston Matthews nejprve z levého kruhu dostal přihrávkou do šance Johna Tavarese, který se nedokázal prosadit. Podruhé už to vzal mladý útočník na sebe a byla z toho krásná střela pod horní tyčku.


Alexandr Ovečkin (Washington Capitals)

To pro Alexandra Ovečkina není tahle střelecká pozice nová. Ruský útočník se v přesilové hře prosadil tradičně z levého kruhu a ukázal, že i letos bude hodně nebezpečným kanonýrem.


Tomáš Hertl (San Jose Sharks)

Ve výčtu nejhezčích gólů nemůže chybět ani ten Tomáše Hertla, který se v oslabení pustil do výtečné individuální akce a dotáhl vše do úspěšného konce. Jeho klička obránci v útočném pásmu byla fantastická.


Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.