Gól dne: Helmův úprk z trestné lavice

3. února 2018, 8:34

Jan Šlapáček

O nejzajímavější gól dnešního programu se postaral útočník Darren Helm, který se prosadil okamžitě po návratu z trestné lavice. Dále se do našeho výběru dostali Sebastian Aho a Phil Kessel.

Darren Helm (Detroit Red Wings)

Lepší načasování nemohlo přijít. Darren Helm se okamžitě po naskočení na ledovou plochu dostal k odraženému kotouči a ujel obraně Caroliny. Následně při úniku nic nevymýšlel a tvrdou střelou napálil puk za Darlinga.


Sebastian Aho (Carolina Hurricanes)

Skvělá jednoruč! Finský mladíček si po zákroku Mrázka našel ve vzduchu odražený puk, který pomalu ale jistě padal do brankoviště, dost možná i do branky a jednoručí ho nasměroval za brankovou čáru. Aho ukázal, že je opravdu velmi šikovným útočníkem.


Phil Kessel (Pittsburgh Penguins)

Další skvělý zářez na pažbě Phila Kessela. Americký útočník se dostal ke střele z pravého kruhu a skvělou ránou poslal puk k bližší tyčce. Holtby se sice snažil zasáhnout, ale proti této střele byl krátký!


Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.