Gól dne: Hall se trefil z nulového úhlu a Gudas mu popřál tvrdým hitem

14. února 2018, 9:10

Martin Zíta

Taylor Hall se trefil z úhlu, odkud moc gólů nepadá a nachytal Michala Neuvirtha. Se spoluhráči se ale z gólu příliš neradoval, jakmile kotouč opustil jeho čepel, letěl Hall na hrazení.

Taylor Hall vytáhl z rukávu proti Philadelphii hned dva góly a v posledních patnácti zápasech si připsal 23 bodů. Hallova první trefa nachytala Michala Neuvirtha z takřka nulového úhlu a jako by Radko Gudas svého krajana chtěl pomstít a Halla v okamžiku dohrál tvrdým hitem.

Hall po tvrdém pádu na mantinel musel do kabiny, kde se podrobil základním vyšetřením při možném podezření na otřes mozku. Po zápase však zákrok českého zadáka ocenil. "Už na ledě jsem mu říkal, že to bylo čisté. Vím to. Příště musím být v takové situaci pozornější," řekl novinářům.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.