Elliott bude chybět až šest týdnů. Přichází velká šance pro Neuvirtha!

14. února 2018, 15:45

Jan Šlapáček

Před pár dny zasáhla Flyers nepříjemná zpráva. Brian Elliott musel kvůli zranění podstoupit svalovou operaci, kvůli které bude týmu chybět pět až šest týdnů. Přichází velká šance pro Michala Neuvirtha, nebo Philadelphie přivede před uzávěrkou přestupů posilu do brankoviště?

Jaké mají Flyers plány? Ron Hextall se přiklání k možnosti, že více prostoru dostane v nadcházejích zápasech český brankář Michal Neuvirth, se kterým mají ve Philadelphii velmi dobré zkušenosti.

„Uzávěrka přestupů je až za dva týdny, do té doby se toho může hodně změnit. Momentálně se mi náš tým zcela líbí, jsme rádi jak se nám daří. Dál půjdeme prozatím v tomto složení," řekl Hextall v úterý.

Nejvyšší muž Flyers se vyjádřil i na adresu samotného českého brankáře, který bude muset večer co večer předvádět to nejlepší ze svého umu, aby udržel tým nad hranicí postupu do play-off.

„Neuvirth je velice schopný brankář. V letošní sezóně pro nás vyhrál hodně důležitých zápasů. Ano, některé zápasy mu nevyšly nejlépe, pokud se ale dostane do tempa a začne podávat konzistentní výkony, budeme v pořádku.

Před českým brankářem stojí kvůli smůle někoho jiného velká příležitost. Pokud bude podávat skvělé výkony, tak je i velice možné, že pro sebe dokáže urvat post prvního brankáře. V opačném případě může do týmu přijít před uzávěrkou přestupů ještě někdo jiný, a nebo si může o šanci říci talentovaný Alex Lyon, jenž letos v NHL debutoval.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.